Today's Mood:

Efkarlı Sözler – Bunalım Sözler

Efkarlı Sözler

Efkarlı sözler paylaşımımız da aile ile ilgili efkarlı sözler, efkarlandığınız zaman gönderebileceğiniz efkarlı mesajlar bulabilirsiniz.

Ne olurdu etrafımı sigara dumanı kokusu yerine senin kokun sarsaydı. Anı Sözleri

Geçmişe sünger çek. Geleceğe emin bak. İnan gelecekte seni ne fırsatlar bekliyor olacak.

Bugün biraz efkarlıyım, nedenini bilmiyorum. Öyle dalıyorum boş boş. Bir tek seni düşünüyorum.

Ben seni seviyorum kelimesi bir yere yazmadım. Ben bu kelimeyi sadece kalbime yazdım. Sen açıp oku diye.

Hayat bazen insana oyun oynar. Takma bunları. Çünkü sen doğduğunda bunlar yoktu. Ölünce de olmayacak.

Beni unutma olur mu? Gezdiğimiz o yerleri, el ele tutuştuğumuz ilk parkı. Unutulmak dokunur çünkü insana.

Ben senin yerinde olsam beni severdim. Çünkü ben sevgiyi hak ediyorum. Senin gibi başımı alıp gitmiyorum.

Efkarlı olmak, birazda sitemkar, Ben hepsini topladım bir araya. Galiba yaşlanıyorum. Gene tek başımayım.

Sıkıntılı Sözler

Aşk bir yok oluş derlerdi inanmazdım. Onu tanıdığım günden beri kayboldum. Evin yolunu dahi bulamıyorum.

Hayat bir garip. Sizce de öyle değil mi. Bugün kah gülüyorsun kah ağlıyorsun. Ya gülmek mesele ya ağlamak.

Üzülme her şey geçecek. Çünkü gelecek sana çiçekler sunacak. Bunun için yapman gereken umutla geleceğe bakmak.

Efkarlıyım aç bir parça coşalım. Efkarlı iken coşmak herkesin dengi değil aşıkların yapabileceği bir şeydir. 

Bu gece yanlınızım. Tıpkı diğer geceler gibi. Geceler beni örten bir yorgan gibi. Bugünde sabah olmasa ne güzel olur.

Yanında kimin olduğu önemli değil. Yanında bir ömür boyu senle olan önemli. Boşver gerisi, sen yanında kalanla mutlu ol.

Kıskanıyor. Kıskansın ama beni bu kadar üzmesine gerek var mı? Seven insanın kalbi kırılgandır. Sevdiklerinizi üzmeyin. Yalnızlık Sözleri – Yalnızlık ile ilgili sözler

Üzülmek, ağlamak insani duygular. Ağlayın, yapamıyorsanız da ağlar gibi yapın da o katılaşmış kalp biraz yumuşasın.

Hayat bana zorluk çıkarıyor. Ben ise biliyorum ki her zorluktan sonra bir kolaylık var. Onun için umursamıyor işime bakıyorum.

Kelimelerin içerisine seni sığdırmak istiyorum. Ama bir türlü yapamıyorum. Çünkü seni anlatmaya yeni bir kelime bulamıyorum.

Neden bu kadar çok onu üzdüğümü bilmiyorum. Birden oldu her şey. Keşke yanımda olsa ve ona sarılıp seni seviyorum diyebilsem.

Her anımda seni düşündüm tıpkı diğer anımda olduğu gibi. Seni düşünmekten ileri gidemiyorum. Galiba ben sana aşık oluyorum. ankara ile ilgili sözler

Senle tanıştığım günü seviyorum ve özlüyorum. Çünkü seni tanıdığım gün baharın ilk günüydü. Tıpkı senin ismin gibi.

Efkarlı Mesajlar

Aşık olmanın verdiği duyguyu tatmadım daha önce. Hatta saçma bulurdum. Şimdi ise aşık olmanın verdiği sessizliği yaşıyorum.

Hayat sana oyun oynar. Sen bu oyundan ne kadar zevk alırsın bunu düşün. Bırak oynasın. Sana oynayacağı süre çünkü çok kısa.

Geçmişi silip geleceğe daha güzel uzun. Çünkü gelecekte seni farklı dünyalar bekliyor. Bunun için de üzülme. Her şey geçecek.

Dediler ki sevme, aşık olma. Ama bilemediler dünyanın en güzel şeyinin aşık olmak olduğunu. Bırak söyleme. Bunu senle biz bilelim.

Üzülmek insani bir duygu. Peki sevmek nasıl bir duygu. Tarifi olmayan yanında saatlerce kalıp tek bir söz söylememek. İşte tek meselem bu.

Beni unutma ne olur. Kaybolup gideceğim doğru. Ama senle yaşlanmak isterken şimdi tek başıma yaşlanıyorum. Ellerim titriyor, gözlerim görmüyor.

Ben seni severken ölesiye sevdim. Gönlümü verdim Tövbe daha aramam seni. Bekleme beni artık. Yollarda, parklarda özelliklede yanında değilim artık.

Birazdan güneş karanlığı delecek ve gün aydınlanacak. Ben hala ayaktayım. Uyuyamıyorum. Çünkü her gözümü kapadığımda hayalin geliyor aklıma.

Sevmenin bu kadar zor olduğunu bilseydim. İnan seni tanımaz ilk anda bırakırdım. Çünkü hayatı ve sevgiyi zehir edecek kadar insafsızın tekiymişsin.

Vazgeçtim artık gözlerinden. Düşünmüyorum seni. Kilitli kapılar ardına sakladım anahtarını mı? Kimseye veremedim. Yapamadım. Çünkü hala seviyorum.

Neden beni sevmedin diye sormuyorum. Çünkü senin kalbin taştan bir duvar. Ne yapsam başaramadım o taşı delmeyi. Biliyor musun artık bıraktım seni sevmeyi.

Aklıma ne geldi biliyor musun. Seni tanıdığım ilk gün. Şimdi aklıma ne geldi. Senden ayrıldığım son gün. İlk günle son gün arasında gelip gidiyorum.

Gitmek istediğini söylediği an kalbime bir ok saplandı. Yutkunamadım. Nefesim kesildi. Dedim neden. Sustu ve beni senden uzaklaştıranlardan dedi. Gülümsedim.

Kokun geliyor burnuma. Ne güzel kokardın. Saçların geliyor aklıma, ne güzel sırmaydı. Şimdi ellerim boş boş sen hayata gözlerini kapadığın günden beri.

Bunalım Sözler

Herkes yarasını saklıyor. Benim yaram kalbimde. Gel iyileştir bu serserini. Çünkü hayat senle iken güzel. Gittiğin gün bittiğim gün oldu. Yapamıyorum sensiz.

Sen geçmiş diyarların gelecek seyrini değiştiren güzeli. Sevmeyecektin niye burada kaldın. Neden kalbime merdiven kurdun. Ya gel yada al git bu kalbi geldiğin yere.

Hayatta tanıdığın en özel insandı o. Gülüşü içimi ısıtırdı. Sıcaktı. Şimdi ise yok. Nerededir ne yapar bilmiyorum. Tek hatırası var bende yanımdaki busesi.

Ne olur kırmasaydın beni. Ben hayalinle yaşarken hayalin bana yeterken, görünce gönlümde güller biterdi. Şimdi ise gönlümde ılık esen bir rüzgardan başka bir şey yok.

Seni sevmek bu kadar niye zor. Neden kalbin de gözlerin gibi keskin. Amaç can acıtmak ise gel acıt canımı. Amaç öldürmek ise ben zaten ölüyüm. Her seven bir ölü misali.

Sen ne yaparsan yap ben üzülmüyorum. Çünkü kalbim diyor ki seven sevdiğini üzecek bir şey yapmaz. Seven sevdiğini asla üzmez. Sende beni üzme. Çünkü bu kalp senin yanında güzel.

Ayağına taş değse üzülür hatta ağlardım. Bu kadar çok severdim işte seni. İncinmene kıyamayacak kadar çok. Sen ne yaptın. Boşver. Gene ben tek başıma daha iyiyim. Sen uzağımda kal yanımda değil.

Puanır artırmak için tıkla
[Toplam: 1 Average: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir