Today's Mood:

Kadir Gecesi mesajları 2021 | Kısa ve öz, resimli yeni Kadir Gecesi mesajı ve sözleri

Kadir Gecesi mesajları 2021 | Kısa ve öz, resimli yeni Kadir Gecesi mesajı ve sözleri

Kadir Gecesi mesajları 8 Mayıs 2021 Cumartesi günü İslam aleminin mübarek gecesini tebrik etmek isteyen kişiler tarafından paylaşılacak. Kısa ve öz Kadir Gecesi mesajları resimli ya da yazılı olarak tercih edilecek. İşte en güzel, yeni Kadir Gecesi sözleri…

Kadir Gecesi Mesajları, herkesin paylaşabileceği en güzel, resimli ve yazılı Kadir Gecesi sözleri örnekleri şöyle…

Hem Ramazan ayının bereketi hem de Kadir Gecesi‘nin hayrı üzerimize olsun. Hayırlı kandiller…

Allah’ım! Tüm İslam aleminin çocuklarına ilim, irfan, sıhhat, doğruluk, güzel ahlak, iffet, sadakat, başarı ve cennet nasip eyle. (Amin) Kadir Geceniz Mübarek Olsun.

Gün Batımı Sözleri

Ben Fakir,Sen Rahim Ben Çaresiz, Sen Ehad Ben Ölü, Sen Hayy Ben Muhtaç, Sen Samed Adın Baki, Adın Rezzak Bizi Sensiz bırakma Yarabbi! (Amin) Hayırlı Kandiller

Kadir gecesinin sabahında, hepimizin günahlardan temizlenmiş, Allah’ın rahmetine mazhar olmuş kullardan olmamız duasıyla…

Advertisement

Kim erdemine inanarak ve sevabını umarak Kadir Gecesini ihya ederse Allah onun bütün geçmiş günahlarını bağışlar?

Tiktok Mesajları

Kadir Gecesi Mesajları Resimli Yeni

Her tomurcuk yeni bir gülün, her gül yeni bir baharın, her kandil yeni rahmetlerin habercisidir. Rahmet ve mağfiret dolu kandil geçirmeniz dileğiyle Kadir Geceniz Mübarek olsun.

“Şüphesiz, o Kur’ân’ı Kadir Gecesinde indirdik. Bilir misin, Kadir Gecesi nedir? Kadir Gecesi bin aydan daha hayırlıdır.”

Semanın kapılarının açılıp rahmetin sağanak, sağanak yağdığı bu günde düşen damlaların sizi ailece sırılsıklam etmesi dileğiyle. Kadir geceniz kutlu olsun.

Kadir Gecesi’nin biz aciz kulların huzuruna, mutluluğuna ve kurtuluşuna vesile olmasını dilerim.

Advertisement

Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimiz’e! Hayırlı kandiller.

Kandil Mesajları

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez Dualarinizin Rabbin yüce katina iletilmisine vesile olan Kadir Geceniz mübarek olsun.

Samimiyetle iman edenler; kalplerini her türlü günah ve nifaktan arındıranlar; dürüstlükle ve tatlılıkla konuşanlar, tamahkarlıktan uzak duranlar, gerçekten mutluluğa ererler. Kadir Geceniz mübarek olsun.

Ya Rabbi! Hayatımızı Kur’an ve Sünnet çizgisinde Hak dostluğu, takva, azimet ve ihsan şuuru çerçevesinde yaşat. (Amin) Kadir Gecemiz Mübarek Olsun.

Allah’ım! Gecemizi bin aydan hayırlı kıldığın gibi; Ömrümüzü de bin ömürden hayırlı kıl. Bizi salihler zümresiyle haşreyle. (Amin) Kadir Geceniz Hayırlı Olsun!

Kadir Gecesi Sözleri

Bin aydan daha hayırlı olan mübarek Kadir Gecesi‘nin tüm İslam alemine hayırlı olmasını temenni ederim. Kandilimiz mübarek olsun…

Advertisement

Güneş geçer gece gelir. Yaşam biter, ölüm gelir. Unutulduğunu sansa da insan, her önemli günde akla ilk yürekten sevilenler gelir. Yüzünde nur, aklında ilim, kalbinde Allah, La ilahe illallah. Kadir geceniz mübarek olsun.

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir Kadir gecesiniz hayırlı olsun.

Kuran-ı Kerim’de Kadir Gecesi için Leyletül kadri hayrun min elfi şehrin yani Kadir Gecesi bin aydan hayırlı bir gecedir diye buyuruluyor Bu nedenle bu geceyi ihya edelim Kadir geceniz hayırlı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Exit mobile version