Today's Mood:

Kısa Sevda Sözleri

Kısa Sevda Sözleri

Kısa sevda sözleri yazımızda en içten sevda sözleri, en damar sevda sözleri ve sevgiliye sevda sözleri bulabilirsiniz.

Al içimden sevdalı çek git artık istemiyorum. Kalbimdeki sevdam bitti artık.

Alev alev yanıyor sevdan yüreğimde. Yangın yeri buralar, duman duman tütüyorsun içimde. İkimizin sevdası çekemeyenlere ağır geldi.

Aşk, uçsuz bucaksız bir sevdadır. Korkuyorum çünkü benim sevdam çok büyük. Sana olan sevdam denizler kadar sonsuz. İki deli sevdalıydık sadece.

Bendeki sevdanı aldığında, sen içimde ölürsün artık. Bitti bende sevdan geçmiş olsun. İstemiyorum artık yüreğinde yerim olmayan sevdayı.

Benim sevdam senin zekânla yarışamaz. Sevda dediğin ne ki, iki tatlı söz mü sadece.

Benim sonsuz sevdam İkimize de yeter. Öyle bir aşk düşün, gözünden akan her damla yaşa kurban olurum. Sevgilim sen benim en büyük sevdamsın.

Derin sevdaya yaşıyorum, adeta boğuluyorum içinde. Ben sana sevdalanmışım, gözlerinden mahrum etme beni. Sevda acısı çekiyorum duymuyor musunuz?

Herkes âşık olur, ama sevdalanmak bambaşka bir şey. Sevdalandım bir kıza, dönüp bakmıyor bana.

sevgiliye sevda sözleri

Kalbime gömdüm çoğu sevdayı, kendi içimde öldürdüm. Sevdan içimdeki en derin yara. Kara sevdaya düştüm ben, aydınlanmaz artık içim. Çok yoruldum be anne, ne zormuş bu sevdalık.

Kar yağdığında sevdan aklıma geliyor beyaz beyaz. İçimdeki bu sevda canım çıksa da bitmez. Sana olan sevdamı bir tek sen duymadın.

Kısa Romantik Sözler
Kısa Romantik Sözler

Nazar ettiler sevdamıza. Sevdan bendeki en büyük yara. Senin sevdan kalbi mi istila ediyor. Bendeki bu sevda tüm dünyaya yeter be.

Nerede o eski sevdalar dersen nerede o eski âşıklar derim. Söküp atamıyorum içinde sevdanı. Çıkaramıyorum seni içimden, sevdan saplanmış kalmış yüreğime.

Manzara Sözleri

Sen benim gözlerimdeki umudun sebebisin. Ben sana sevdalandım, sen beni hiç anlamadın. Sevdan, uçsuz bucaksız hayallere sürüklüyor beni. Sevgilim sen benim en büyük duamsın.

Sen içimde en büyük sevdanın katilisin. Ellerinle öldürdün içimdeki sevdanı.  sana olan sevdamı tüm dünyaya haykırsam yine de anlatamam.

Kısa Aşık Edici Sözler
Kısa Aşık Edici Sözler

Senin sevdan ömürlük bende. Sevdan emanet ihanet etmem sana. Benim sevdam yaz yaz bitmez kitaplara.

Senin sevdan, yüreğime yazılmış bir kere silinmiyor. Söylesene kaç bahar geçecek içimizde sevda çiçekleri açması için.

Sevda yağmurunda ıslanmışım gel kalbinle kurut beni. Her defasında kaçıyorum ama yine sevdana çıkıyor bütün yollar. Senin sevdan içimdeki en büyük tutku.

Sevdalandım ben sana, ya sen hiç sevmedin mi beni? Benim sevdam tüm dünyayı karşısına alır. Sevgilim, gözlerini kapattığında sevdanın büyüklüğünü göreceksin.

Tutkulu Sevda Sözleri

Sevdalandım bir zalime anlamıyor beni. Aşkından divane olmuşum ben, senin umurunda mı? Sevdalandım bir kalpsize..

Sevdalandım, ama sevilmedim. Kalbim kırık kaldı sevdan olmayınca. İçimdeki en büyük boşluğu senin sevdan dolduruyor. Senin sevdan köklü bir çiçek gibi açıyor içim de her gün.

Sevdam sonsuzluk kadar derin, kayboldum içinde. Sana sevdalandığım gün bütün hayallerin baştan yazıldı. Ben sana bir kuşun kanat çırpışı gibi sevdalandım.

Daha fazlası için Kısa Aşk Şiirleri

Sevdam öyle derin ki içimde, düşersem kaybolurum diye korkuyorum. Sevdalandım bir kalpsize sevmiyor beni. Koskocaman gökyüzü gibi sevdan, her yıldızda parlıyorsun içimde. Sonsuz sevdanın sarhoşluğu içinde boğuluyorum.

Sevdandan virane olmuşum gören yok. Deli gibi sevdan varken bana hiçbir şey olmaz. Korkma beni sevmekten, sevda kötü bir şey değil ki. Öyle bir seviyorum ki seni, sen bile tahmin edemezsin bendeki sevdayı.

Sevdandan ölüyorum, kurtaran yok. Sevdan beni sessizliğe sürüklüyor.

Sevdanı yüreğimde büyütüyorum, dokunma ona. Saf sevdam fazla geldi karaktersizlere.

Sırılsıklam olmuşum sevda yağmurlarının altında. Benim sevdam içimdeki seni çok yüceltiyor her gün. Sen gittin kalakaldım buralarda sevdandan yoksun.

Yalvarırım sevdanı al ve çek git hayatımdan. Sevdandan yoruldum istemiyorum artık seni. Bir sevda düşün içinde yalnızlık var sadece. Koca koca Sevdalar biriktirdim içimde, nasibini almak istersen çık gel karşıma.

Dostluk Sözleri

Yıllar geçse de bendeki Sevdan hiç bitmeyecek. Sana sevdalandığım gün yeniden doğdum ben. Daha kaç kişiyle acı sevda yaşayacak bu gönlüm.

Öyle bir sevda yaşadık ki biz seninle sağır sultan duydu. Sevdandan öteye yol yok bırakma beni. Benim sevdam beni ayakta tutan tek gerçek.

İki deli sevdalıydık sadece sığamadık bu dünyaya. Bu koskoca dünyada bir bizim sevdamız fazla geldi insanlara.

İçimdeki Sevdan sonsuz bir sevgi ile bürünmüş adeta. Kalbim senin sevdanla dolup taşıyor sığmıyorsun. Şöyle bir baktım da geçmişe en çok senin sevdan doldurmuş kalbimi.

İçime düşmüş sevda ateşi, sönmüyor, sönmeyecek. İçimdeki dinmek bilmeyen sevda yağmurusun. Koşuyorum ama kaçamıyorum sevdandan.

Kısa sevda sözleri yazımızın sonuna geldik. Kısa aşk sözleri için tıklayın

Puanır artırmak için tıkla
[Toplam: 1 Average: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir