Today's Mood:

Kurban Bayramı mesajları resimli 2021: Değişik, anlamlı, yeni, uzun, kısa, resimli bayram mesajları (Hayırlı Bayramlar mesajı)

Kurban Bayramı mesajları resimli 2021: Değişik, güzel, yeni, kısa, uzun, resimli bayram mesajları (Hayırlı Bayramlar mesajları)

Müslüman dünyası için oldukça önemli bir yerde bulunan Kurban Bayramı, 20 Temmuz Salı günü başlamış oldu. 4 gün içerisinde coşku ile kutlanacak bayramın oluşturduğu mutluluk ve huzuru tüm sevdikleri ile paylaşmak isteyenler için “Bayram mesajları” içeriği derledik. Resimli, uzun, kısa ve anlamlı Kurban Bayramı mesajları ve sözleri aracılığıyla uzaktaki sevdiklerinize bayram mesajı yollayabilirsiniz.

Bu mübarek günün ek olarak mübarek Cuma gününe denk gelmesi nedeniyle, yollayacağınız mesajlarda Cuma tebriği de yapabilirsiniz. 2021 en güzel, kısa, uzun ve yeni Kurban Bayramı ile Cuma mesajları ve sözleri için listemizi inceleyebilirsiniz. Bayramınız mübarek olsun…

Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin. Bayramınız Kutlu olsun…

Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin…

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Vesile olalım kardeşliğe ve barışa. Yorulalım hepimiz yarınki uğraşa. Tat alalım, varalım yüce Allah”a. Erişelim birlikte nice bayramlara. Mübarek kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!

Advertisement

Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun…

Bayramlar berekettir,umuttur,özlemdir.Yarınlar niyettir ve duaların kabul olsun , sevdiklerin hep seninle olsun Bayramınız Kutlu Olsun.

Mübarek Kurban Bayramınızı kutlar, hayırlı günlere haberci olmasını temenni ederim.

– Pubg ile ilgili Farklı Sözler Kısa

Kurban Bayramı mesajları resimli 2021: Değişik, anlamlı, yeni, uzun, kısa, resimli bayram mesajları (Hayırlı Bayramlar mesajı)” için bir yorum

  • 31 Temmuz 2020 tarihinde, saat 12:57
    Permalink

    Mübarek Cuma ve Kurban bayramının denk geldiği bu özel günde hepinizin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlarım…

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Exit mobile version